Він витримав! Вистояв! Захистив! Зробив усе, що міг, але… Загинув …!

Дата: 29.02.2024 15:25

Згурівська громада знову в жалобі…

Фото без описуНенависний ворог обірвав життя мужнього захисника, патріота, оборонця України, жителя села Войтове – БУРБЕЛИ Олексія Миколайовича,1979 р.н.

Вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, її свободу і незалежність, виявивши стійкість і мужність, молодший сержант Олексій Бурбела, загинув 21 лютого 2024 року поблизу села Терни Донецької області.

Дякуємо тобі, Герою! Спочивай з миром!

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати.

Ми втрачаємо своїх друзів, родичів, земляків. Вони були чудовими людьми! Герої! Всі як один! Наші серця і молитви з їх сім’ями. Про них ми пам’ятатимемо завжди! Як не забудемо тих, хто воював не заради слави і, кому ми завдячуємо життям!

Пам'ятаймо, якою дорогою ціною дається нам кожен новий ранок.

Вічна і світла пам’ять Героям!