Дата: 29.02.2024 15:10

Фото без опису29 лютого спеціалісти відділу земельних відносин та екологічних питань взяли участь в онлайн семінарі "Інформування про заходи з профілактики отруєння бджіл та деякі питання у сфері бджільництва проведений Всеукраїнською асоціацією громад спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Згідно програми заходу розглянуто питання

- про заходи з упередження отруєння бджіл засобами захисту рослин;

- про епізоотичну ситуацію в регіонах та ризик-орієнтований підхід до щорічного клінічного огляду пасік та відбору зразків підмору для проведення лабораторних досліджень та інфекцій та інвазійні хвороби бджіл;

- про вимоги до транспортування бджіл;

- про Методику визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарством та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи- підприємці,внаслідок збройної агресії російської федерації.