Діяльність молодіжних центрів та просторів Київщини під час війни

Дата: 23.02.2024 13:51

Фото без описуВідбулася онлайн-зустріч представників молодіжної політики за участі заступниці начальника Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації , керівника Київського обласного молодіжного центру.

Під час зустрічі з молодіжними працівниками і фахівцями по роботі з молоддю обговорили виклики молодіжних центрів та просторів в умовах війни, актуальні запити й потреби молоді громад регіону. Спілкувалися про мережування молодіжних центрів, просторів, хабів у Київській області, можливості для молодіжних осередків, заплановані заходи та проєкти для молоді.

Також спілкувалися про розширення партнерства між U-Point Київщина та локальними молодіжними центрами та просторами, проведення опитувань серед молоді громад на цифровій платформі U-Report.

Наразі мапа об’єктів молодіжної інфраструктури Київщини налічує 34 молодіжні центри, простори, хаби.