ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ «УКРАЇНОЗНАВЧІ ПРІОРИТЕТИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ»!

Дата: 21.02.2024 08:25

Фото без описуУ двох номінаціях: «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової загальної середньої школи (5–9 класи)» та «Авторський навчальний урок на українознавчій основі для базової загальної середньої школи (5–9 класи)» перемогу (І і ІІІ місце) здобула ЦИМБАЛ Світлана Володимирівна, учитель історії Турівської гімназії імені М. Маркевича.

У номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової загальної середньої школи (5–9 класи)» переможцем (ІІ місце) стала МОЛОДЧЕНКО Людмила Анатоліївна, учитель української мови та літератури Турівської гімназії імені М. Маркевича.