Шановні жителі громади!

Дата: 12.02.2024 11:18

Запрошуємо Вас взяти участь у громадському голосуванні з питання найменування та зовнішнього вигляду  пам’ятного знаку, пов’язаного із увічненням пам’яті загиблих захисників і захисниць України, який  планується встановити  по вул. Українська в селищі Згурівка Броварського району Київської області  відповідно до пропозицій, які подали жителі Згурівської селищної територіальної громади. Де голосуємо? Голосування проводиться на офіційному вебсайті, сторінці громади в мережі «Фейсбук» та телеграм-каналі Згурівської громади. А також будуть встановлені скриньки для письмового голосування за адресами:

1. Приміщення Згурівської селищної ради 1 поверх по вул. Українська, 10 селище Згурівка Броварського району Київської області
2. Приміщення амбулаторії сімейної медицини по вул. Залізнична, 7 селище Згурівка Броварського району Київської області
3. Приміщення ЦНАПу Згурівської селищної ради по вул. Українська, 19 селище Згурівка Броварського району Київської області
4. Приміщення кав'ярні "Сentral Park" по вул. Українська селище Згурівка Броварського району Київської області
5. Всі заклади середньої освіти Згурівської громади
Коли голосуємо? Терміни голосування: з 12 лютого по 16 лютого 2024 року (включно).
Хто голосує? У голосуванні мають право брати участь жителі громади, що зареєстровані чи постійно проживають на території Згурівської селищної територіальної громади.
Які варіанти назви пам'ятного знаку?
 «Захисникам та Захисницям України»
 «Захисникам та Захисницям України від російської агресії»
 «Захисникам та Захисницям України у війні з російським агресором»
Які варіанти зовнішнього вигляду пам'ятного знаку?
Два варіанти зовнішнього вигляду можете побачити на фото в цьому дописі, а також біля кожної скриньки для голосування за адресами вказаними вище.
Посилання на google-форму для голосування:
Голосування вподобайками на фото варіанту зовнішнього вигляду пам’ятного знаку також враховується, тому будьте активними.

Запрошуємо до голосування!