Дата: 30.01.2024 15:09

Фото без опису

✅Сьогодні, 30 січня, у Zoom - нараді, проведеній Головним управлінням Держгеокадастру у м.Києві та Київській області взяли участь секретар ради Ігор Феник та спеціалісти відділу земельних відносин та екологічних питань.
✅На порядок денний було винесено  питання про інформування територіальних громад щодо можливості внесення відомостей про масив земель сільськогосподарського призначення до Державного земельного кадастру та про важливість підтримки проведення інвентаризації таких масивів.
✅Головним управлінням Держгеокадастру анонсували проведення ще однієї наради в наступному місяці з тими ж питаннями за участі представників сільськогосподарських підприємств , товариств та фермерських господарств.