ТУТ - ЯК ВДОМА

Дата: 17.01.2024 16:20

Фото без описуЛозунг нашої громади впродовж останніх трьох років неодноразово доводився конкретними діями. І сьогодні не виключення.

По-домашньому затишно зустрічали гостей в Центрі культури і мистецтва учасників семінару, а саме: працівників культури, начальників відділів, завідувачів секторів культури громад Броварського району.

Зустріли гостей, як і годиться, з піснями та вітальними виступами.

Про життя в громаді, її досягнення та шляхи зростання, зокрема, в напрямку культури, розповіла заступник селищного голови Сніжана Авраменко, передаючи вітання від селищного голови Василя Цвика. А сказати дійсно було що.

- Сьогодні маємо команду справжніх професіоналів, тому впродовж цих років поповнювали матеріально-технічну базу, в тому числі і бібліотеки, аби збагатити та зберегти культурну спадщину нашої ТГ. І сьогодні - це гордість Згурівської громади, - зазначила в своєму виступі Сніжана Миколаївна.

Також відбулась презентація оновлених дитячої та дорослої бібліотек, розмовного клубу "Паляниця", студій естрадного співу, звукозапису та хореографії

Один за всіх і всі за одного. А звідти і такий високий результат.

- Захід вдався на славу за підтримки місцевої влади, працівників культури, аматорських колективів, бібліотекарів та всіх дотичних. Не знаю, чи ми кращі, але точно - ми достойні. Саме в Згурівській громаді стартував захід районного рівня. Тож далі буде... і порівняти буде з чим, - це в своєму виступі на завершення зазначила завідувач бібліотеки Надія Горошко.

Позитивні враження, новий багаж знань ... - ось основний меседж заходу.