Дата: 24.01.2024 15:56

Фото без опису24 січня 2024 року у дистанційному форматі відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови та літератури. Цьогоріч його учасниками стали учні Згурівського ліцею, Войтівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» та ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ стуенів – дошкільний навчальний заклад».

Конкурс об`єднав талановитих учнів, дав можливість молодому поколінню ще раз звернутись до художнього спадку Кобзаря та продемонструвати рівень своєї творчості.

Бажаємо учасникам перемоги у цьому інтелектуальному змаганні.

Дякуємо Збройним силам України, що маємо можливість продовжувати плекати свої традиції і дбати про виховання молодого покоління.