Робоча зустріч щодо стану розрахунків зі сплати податків ФОП та легалізації отриманих доходів

Дата: 15.01.2024 14:51

Фото без описуСелищний голова Василь Цвик спільно з секретарем ради Ігорем Феником, начальником відділу економічного розвитку та регуляторної політики Оленою Синільник провели робочу зустріч з начальником Згурівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Іриною Сай.

Основна тема: стан розрахунків по сплаті податків ФОП та легалізації отриманих доходів.

Обговорили також питання, щодо декларування доходів ФОП на різних системах оподаткування, застосування реєстратора розрахункових операцій; декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році.

Акцентували увагу на новації податкового законодавства, та електронні сервіси ДПС.

Наголосили на легалізації працевлаштування, як гарантії належного соціального захисту.