Онлайн зустріч представників Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» з командою Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

Дата: 15.01.2024 14:44

Фото без опису15 січня, секретар ради Ігор Феник, начальник відділу–головний архітектор відділу містобудування та архітектури Тетяна Козаченко, завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Тетяна Мала, взяли участь у онлайн зустрічі представників Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» з командою Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Питання, що обговорювали під час зустрічі:

- забезпечення функціонування сфери житлово-комунального господарства та питання відшкодування заборгованості з різниці в тарифах;

- пріоритети децентралізаційної реформи та державної регіональної політики. План заходів Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 року. План заходів з реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2024-2027 роки;

- cпівпраця громад з міжнародними фінансовими організаціями. Підтримка найбільш постраждалих громад від військової агресії російської федерації.

Обговорено нові законодавчі акти, що будуть втіленні в життя у 2024 році, плани на 2024 рік щодо фінансування пошкодженого майна внаслідок протиправної агресії російської федерації, щодо розроблення комплексних планів просторового розвитку, планів відновлення громад та стратегій їх розвитку.