Відбулась чергова щотижнева нарада щодо проведення мобілізаційних заходів на території Броварського району

Дата: 05.01.2024 15:19

Фото без опису5 січня відбулась чергова щотижнева нарада щодо проведення мобілізаційних заходів на території Броварського району. У нараді взяли участь заступник начальника Броварської РВА Олексій Дорошенко, заступник начальника Броварського РТЦК та СП Михайло Григор'янц, голови територіальних громад району та їх заступники, відповідальні посадові особи з питань мобілізації.

Учасниками наради стали заступник селищного голови Сніжана Авраменко та головний спеціаліст з мобілізаційної роботи і цивільного захисту Олег Зленко.

Особлива увага приділена питанню оповіщення військовозобов'язаних та резервістів з метою їх прибуття до РТЦК та СП чи його відділів для уточнення облікових даних та проходження ВЛК.