Відкриття дитячого простору в Жуківському старостаті

Дата: 20.12.2023 16:53

Фото без описуСьогодні у Жуківському старостинському окрузі відбувалася довгоочікувана подія: відкриття дитячого простору.

Це стало можливим завдяки співпраці з БФ "Рокада", разом з UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Спільна діяльність, розпочата з початку літа, принесла свої плоди у вигляді такого передноворічного подарунка для дітвори.

На відкриття простору завітав секретар ради Ігор Феник , представники благодійного фонду, батьки з дітьми.

Староста та жителі старостинського округу щиро вдячні селищному голові Василь_Цвик та його заступнику Сніжана Авраменко за сприяння та розуміння! А також фермерським господарствам та небайдужим жителям села, причетним до реалізації цього задуму.

Разом ми непереможні!