Відбулося засідання регламентної комісії

Дата: 21.12.2023 12:03

Фото без описуСьогодні, 21 грудня, відбулося засідання засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції під керівництвом голови комісії Євгена Чубука.

Під час засідання члени комісії розглянули 7 питань порядку денного:

Про звернення депутатів Згурівської селищної ради до Президента України, голови Верховної Ради України, міністра аграрної політики та продовольства України, голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики щодо внесення змін до умов обігу земель сільськогосподарського призначення з 2024 року;

Про присвоєння старостам чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування;

Про виконання плану роботи Згурівської селищної ради на 2023 рік;

Про затвердження плану роботи Згурівської селищної ради на 2024 рік;

Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Згурівської селищної ради та затвердження його в новій редакції;

Про затвердження Програми профілактики та протидії злочинності на території Згурівської селищної територіальної громади «Безпечна громада» на 2024 - 2026 роки.

Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Згурівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

Всі проекти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії селищної ради, що відбудеться 22 грудня.