Сьогодні учасники «Дитячої філармонії» привітали з новорічними святами Згурівський ліцей

Дата: 26.12.2023 12:48

Фото без описуСпочатку виступали для самих маленьких глядачів і шанувальників музики, а саме для учнів першого та другого класу ліцею.

Розпочав міні-концерт гітарної музики Вакуленко Богдан, виконавши українську народну пісню «По дорозі жук, жук..».

Далі виступав Шевчук Богдан з п’єсою В. Алі «Покинутий замок».

Продовжив концерт Малафій Ренат, який виконав Польку О. Затинченка.

Квартет гітаристів у складі Важкого Данила, Вакуленка Костянтина, Маміконяна Арама та Целуйка Тимофія зіграв блюз «Веселий пастушок».

Неровня Вероніка та Рискаль Еріка виконали з власним акомпанементом пісню В. Шаїнського «Сніжинки».

Завершувала програму молодших учнів Новорічна пісня – кавер пісні Антоніо Бандераса «Маріаччі».

Закличне виконання фрагменту Мелагенії Ель-Торро на електрогітарі виконав Пилипенко Владислав.

Далі старший оркестр гітаристів у складі Баранника Максима, Пилипенка Владислава, Кучер Надії, Рябчук Яни, Норець Даші, Дмитренко Дарини та Половко Лариси виконав п’єсу з репертуару групи «Бітлз» - «І я її кохаю». Потім прозвучали Новорічні пісні з власним акомпанементом – кавери відомих груп «Ірапшн» та інших.

Завершила програму флеш-мобу українська народна пісня «Гей, соколи».