Про затвердження Детального плану території земельної ділянки для розміщення сміттєсортувального комплексу в смт Згурівка

Дата: 05.12.2023 16:27

Шановні жителі громади!

Повідомляємо вас, що рішенням Згурівської селищної ради «Про затвердження Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,2 га для розміщення сміттєсортувального комплексу по вул. Яблунева в смт Згурівка Броварського району Київської області» від 01.12.2023 № 2813-30-VIII, затверджено документ державного планування Детальний плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,2 га для розміщення сміттєсортувального комплексу по вул. Яблунева в смт Згурівка Броварського району Київської області (далі – Детальний план).

Відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Згурівською селищною радою внесено до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки затверджений документ державного планування Детального плану (крім інформації, яка відповідно до закону становить державну таємницю або належить до інформації з обмеженим доступом), рішення про його затвердження, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування, і письмово повідомлено про це Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Враховуючи обставини, пов’язані зі збройною агресією російської федерації проти України та введенням воєнного стану, у тому числі обмеження доступу до низки кадастрів та інформаційних систем, включаючи призупинення функціонування Публічної кадастрової карти України, повідомляємо, що повністю з матеріалами Детального плану Ви можете ознайомитись у відділі архітектури та містобудування Згурівської селищної ради за адресою: вул. Українська, 10 смт Згурівка Броварського району Київської області.

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі, для здоров'я населення

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту детального плану території земельної діялнки орієнтовною площею 1,2 га для розміщення сміттєсотувального комплексу по вул. Яблунева в смт Згурівка Броварського району Київської області