Cтрашні звістки продовжують надходити у Згурівську громаду

Дата: 01.12.2023 16:17

Фото без описуКриваві руки окупантів обірвали життя військовослужбовця, нашого земляка із села Аркадіївка, Сергія Миколайовича СИНЯЧЕНКА.

Матрос, номер обслуги 1 відділення спеціального призначення 3 взводу спеціального призначення Сергій Синяченко, 1972 року народження, 30 листопада,під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області, отримав поранення несумісні з життям.

Низько схиляємо голови у жалобі разом з рідними та близькими Захисника. Нехай земля йому буде пухом. Низький уклін Герою. Родині - сил витримати цей невимовний біль.

Вічна пам’ять, честь і шана захиснику України! Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях!

Про дату та час прощання із загиблим буде повідомлено додатково.