У м. Бориспіль відбувся всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв Unity Fest

Дата: 18.11.2023 15:29

Фото без опису18 листопада у м. Бориспіль відбувся всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв Unity Fest у номінаціях вокал та хореографія

До участі в конкурсі були запрошені талановиті діти, підлітки та молодь у віці до 35 років, з метою виявлення обдарованої молоді та надання підтримки для її подальшого творчого та професійного розвитку, підвищення рівня виконавської майстерності вихованців.

На конкурсі було представлено 60 конкурсних номерів, серед яких були і учениці Згурівської музичної школи - Скринник Єва та Козюк Дарина. За результатами конкурсу дівчата в своїх категоріях посіли 4 місця.

Вітаємо юних вокалісток та бажаємо залишатися вірними собі, досліджуючи нові музичні горизонти. Нехай ваша музика віддзеркалює ваші найглибші почуття і стає джерелом натхнення для інших.