Робота в напрямку ветеранської політики

Дата: 07.11.2023 16:35

Фото без описуТака була основна тема наради, яка відбулася 6 листопада в приміщенні Бориспільської РВА під головуванням заступника голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Сергія Білецького.

Учасники робочої зустрічі - голови територіальних громад Бориспільського та Броварського районів, серед них і Згурівський селищний голова Василь Цвик.

Зокрема, йшлося про створення у держадміністраціях самостійних структурних підрозділів з питань ветеранської політики, що сприятиме її реалізації у територіальних громадах Київської області.

Сергій Білецький наголосив на важливості зазначеного питання та зауважив, що в даний час одним із головних напрямків діяльності громад має бути турбота про ветеранів.