Відбувся районний захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 06.11.2023 16:32

Фото без опису6 листопада, на базі комунального закладу «Міський культурний центр» Броварської міської ради відбувся районний захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На заході були присутні завідувач сектору культури та туризму Галина Костюк, працівники галузі культури Згурівської громади: Павло Стукало, художній керівник народного аматорського колективу «Барви» комунального закладу «Центр культури і мистецтва», Оксана Коваленко, завідуюча шкільним історико – краєзнавчим музеєм «Пошук» ОЗНЗ Новоолександрівського НВК, які були нагороджені Грамотами Броварської районної державної адміністрації.

Творчих вам успіхів!