Проведено профілактичні заходи з учнями закладів освіти громади щодо попередження виникнення випадків вчинення самогубств серед неповнолітніх

Дата: 20.10.2023 16:56

Фото без опису20 жовтня працівниками служби у справах дітей та сім'ї, фахівцем відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, поліцейським громади проведено профілактичні заходи з учнями закладів освіти громади щодо попередження виникнення випадків вчинення самогубств серед неповнолітніх.

У рамках профілактиктичних заходів проведено бесіди з учнями старших класів про проблему суїциду, суїцидальної поведінки дітей і підлітків та запобігання вживання наркотичних, психотропних речовин та алкогольних напоїв.