Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівської селищної ради

Дата: 19.10.2023 16:03

Фото без описуНайменування і місце знаходження закладу освіти:

Будинок дитячої та юнацької творчості Згурівської селищної ради має юридичну адресу: вулиця Українська, 61, смт Згурівка, Броварський район, Київська  область, 07601.

Найменування  посади:

Директор Будинку дитячої та юнацької творчості  Згурівської селищної  ради.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”(із змінами), від 28.12.2016 р. № 1037 “Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери”,  наказу МОН України від 26.09.2005 р. № 557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ” (зі змінами). Встановлюються інші види надбавок:

• за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу, залежно від стажу педагогічної роботи, згідно статті 61 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 р. № 2145-VIII (зі змінами);
  • щомісячна  в граничному розмірі 30% посадового окладу, але  не  менше 5 %, за престижність педагогічної праці, передбачена Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373 (зі змінами).

Посадовий оклад  директора  може бути переглянутий у відповідності зі змінами умов праці відповідно до постанов Кабінету Міністрів України, наказів галузевого міністерства та чинного законодавства України.

Кваліфікаційні вимоги до директора:

Посаду керівникакомунального закладу позашкільної освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Не може обіймати посаду керівника закладу позашкільної  освіти особа, яка:
1)   є  недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
2)   має судимість за вчинення злочину;
3)   позбавлена права обіймати відповідну посаду;
4)  за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;
5) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних

даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
-копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
-копію документа про вищу освіту з додатком;

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж

педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (атестат  про повну загальну середню освіту з додатком за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови);

-мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

-перспективний план розвитку закладу освіти, на заміщення вакантної посади директора.

Претенденти можуть надати інші документи, що підтверджують їх професійні та/або моральні якості.

Зазначені у цьому пункті документи подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Термін прийняття документів - 25 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Для подання документів та отримання додаткової інформації щодо проведення конкурсного відбору  звертатися щоденно, крім вихідних, з 10.00 до 12.00 год. та з 13.00 до 15.00 год. за адресою: вулиця Українська, 61, смт Згурівка, Броварський район, Київська  область, 07601, телефон: (04570) 5-16-13, 5-16-23. Адреса електронної пошти: sekretar.zgurivka@ukr.net

Уповноважена особа - БОЙКО Ніна Григорівна, провідний спеціаліст відділу освіти Згурівської селищної ради, приймає документи за описом, копія якого надається особі, яка їх подає.