Згурівська громада
Згурівська селищна рада Броварського району Київської області

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ БУДУТЬ ЗАЛУЧЕНІ ДО ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.10.2023 09:30
Кількість переглядів: 66

Фото без описуНазва об’єкта оцінки: об’єкт малої приватизації – нежитлове приміщення (торгівельний павільйон) загальною площею 71,2 кв.м., що знаходиться за адресою: площа Базарна,3 в смт Згурівка Броварського району Київської області, та належать до комунальної власності Згурівської селищної територіальної громади.

Балансоутримувач об’єкта оцінки: Комунальне підприємство «Згурівський комбінат комунальних підприємств» (код ЄДРПОУ 05392074).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для приватизації шляхом викупу орендарем із зарахуванням вартості невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації.

Назва і місцезнаходження організатора конкурсу: Згурівська селищна рада, 07601, Київська область, Броварський район, смт Згурівка, вул. Українська, 10.

Розмір земельної ділянки: інформація відсутня.

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: немає.

Платник робіт з оцінки: орендар фізична особа Кругляк Я.В.

Очікувана ціна надання послуг з оцінки майна, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця для оцінки нерухомого майна становить  7000 грн.

Телефон замовника конкурсу: (04570) 5-16-74.

Електронна адреса замовника конкурсу:  zgurovkasr@ukr.net

Замовник робіт з оцінки: Згурівська селищна рада.

Звіт про оцінку майна має бути прошитий (прошнурований), пронумерований,  скріплений підписом та печаткою суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта  господарювання, який проводив оцінку.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, (далі – Положення).

До участі у конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів  оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність  в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна  за напрямом 1 «Оцінки об’єктів у матеріальній формі»  та спеціалізацією  у межах  цього  напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Для зарахування балів згідно з Положенням  будуть враховуватися кваліфікаційні  свідоцтва ( кваліфікаційні документи) оцінювачів, які мають загальний стаж професійної діяльності не менше 3-х років (для оцінки нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості) у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них).

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на кожен об’єкт оцінки , яка складається з:                                                                                                             - конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;                                                                - документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;                                    - підтвердних документів.                                                                                                               На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.                               

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:                                                     

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

- письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);                                                                  - інформація про претендента;                                                                               

- наявність спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею;              

- інформація про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, наявність відповідної форми допуску до державної таємниці тощо.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до Згурівської селищної ради не пізніше ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Кінцевий термін подання документів:23 жовтня 2023 року.

Конкурс відбудеться «27» жовтня 2023 о 10.00 год.  за адресою: смт Згурівка вул. Українська, 10, Броварський район, Київська область (зала засідань).

Документи на участь у конкурсі приймаються до «23» жовтня  2023  (включно) до 16.30 год.

Телефон для довідок: (04570)5-10-69.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь