В КОДА відбулася нарада з питань посилення заходів щодо боротьби з корупцією

Дата: 10.10.2023 17:58

Фото без описуЗгурівський селищний голова Василь Цвик та начальник відділу поліцейської діяльності №1 Броварського РУП Андрій Олійник взяли участь у нараді з питань посилення заходів щодо боротьби з корупцією , що відбулася сьогодні під керівництвом голови Київській обласної державної адміністрації Руслана Кравченко.

Учасники наради ознайомилися з основними завданнями створеної при КОДА робочої групи «Прозорість та підзвітність».

До її складу увійшли представники правоохоронних органів, НАЗК та інших антикорупційних інституцій. Напрацьовуються конкретні антикорупційні заходи, які виконуватимуть КОВА, всі райони та громади Київщини.

«Наше завдання – підвищити ефективність системи протидії корупційним злочинам. Для досягнення швидкого та ефективного результату важлива координація зусиль усіх без винятку: правоохоронних органів, обласної адміністрації, районів та громад, антикорупційних органів», – зазначив начальник КОВА Руслан Кравченко під час свого виступу .

Він підкреслив, що головне завдання – побудувати систему так, щоб усі процеси, які відбуваються, були повністю прозорими.

Ще одним питанням наради обговорили надходження податків та зборів до місцевих бюджетів.

У нараді взяли участь представники правоохоронних, антикорупційних органів та податкової служби.

За наслідками наради дані конкретні доручення профільним структурам.