Відбулася щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів

Дата: 25.09.2023 12:25

Фото без описуСьогодні відбулася щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів ради під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ольги Вдовіченко.

Під час наради присутні обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень. Також було заслухано інформацію про виконані завдання, проаналізовано проблемні питання та обговорено пропозиції щодо їх вирішення.

Також заслухали стан справ зокрема щодо навчального процесу, здійснення благоустрою населених пунктів громади, проведення тендерних закупівель, надання соціальних та адміністративних послуг, наповнення місцевого бюджету.

По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.