Форум бізнесу «Економіка, яку не зупинити»

Дата: 22.09.2023 15:18

Фото без описуДо уваги суб’єктів господарювання!

З метою підтримки відновлення та розвитку економіки країни, стабілізації економічних процесів, налагодження фінансової підтримки національної безпеки та стимулювання створення взаємовигідної співпраці, 28 вересня 2023 року в місті Біла Церква Київської області, Київська обласна державна адміністрація (Київська обласна військова адміністрація) буде проводити бізнес - форум «Економіка, яку не зупинити», де заплановано обговорення інструментів для підтримки стійкості та розвитку незламного бізнесу в сучасних складних умовах та побудови партнерських відносин між владою та бізнесом.

Враховуючи вищезазначене, запрошуємо взяти участь у заході, де провідні представники державного сектору та українських компаній розкажуть про плани на майбутнє та дієві інструменти для розвитку бізнесу.

Реєстрація за посилання: https://forms.gle/Eu6MiXtqFzTAg7Te6

Реєстрація є обов’язковою, на вказані електронні адреси буде надіслана додаткова інформація та місце розташування.

Контактна особа: Тофанівська Ірина, тел. 093 986 29 01.

Форум бізнесу «Економіка, яку не зупинити»

Мета - проведення форуму є важливим інструментом для підтримки стійкості та розвитку незламного бізнесу в сучасних складних умовах, що сприятиме побудові партнерських відносин між владою та бізнесом.

Дата: 28 вересня 2023 року Місце:Біла Церква, Київська область

10:00 - 11:00

Реєстрація учасників, вітальна кава

11:00 - 11:10

Вітальне слово Начальника Київської обласної військової адміністрації

Руслана КРАВЧЕНКО

11:10 - 12:30

Дискусійна панель «Перспективи швидкого відновлення економіки завдяки незламному бізнесу під час війни»

Юлія СВИРИДЕНКО - Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України

Дмитро КИСИЛЕВСЬКИЙ- Заступник Голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку

Анна ПУРТОВА- Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів у Комітеті ВРУ з питань бюджету

Руслан ІЛЛІЧОВ - Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан КРАВЧЕНКО - Начальник Київської обласної військової адміністрації

Робсерт МОМІНІ - координатор представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

Питання:

■ Що ключове для бізнесу, щоб не перевозити свої заводи за кордон і масштабувати їх в Україні?

- Залучення бізнесу до відбудови

■ Що пропонує держава на рівні економічної політики, щоб підтримати інвесторів та зробити вигідними умови?

■ Що пропонує Київщина ? В чому конкурентні переваги перед іншими регіонами чи Польщею?

12:30 - 13:00

Кава -пауза

13:00 - 14:30

Панель «Компанії майбутнього - інноваційний потенціал та розвиток технологій під час війни »