Комісія узгодила проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

Дата: 14.09.2023 15:45

Фото без опису14 вересня у великій залі Броварської районної державної адміністрації Київської області відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській районній державній адміністрації.

Повістка денна. Провести осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на визначених територіях Броварського району з урахуванням Закону України від 24.02.2022 № 2102-ІX «Про затвердження Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та заходів мінної безпеки, за погодженням з районною державною (військовою) адміністрацією. При обговоренні вищезазначених питань комісія узгодила проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у вересні – жовтні 2023 року.