Дата: 12.09.2023 10:36

Фото без опису📋Сертифікат на придбання житла селищний голова Василь Цвик вручив захиснику Юрію Чалію

Юрій Юрійович під час виконання бойового завдання в зоні активних бойових дій втратив нижні кінцівки та опинився в складних життєвих обставинах.

💰Кошти в сумі 320 000 грн були виділені на сесії 25 серпня згідно комплексної програми соціальної підтримки по Згурівській громаді  учасників антитерористичної операції , Захисників, Захисниць України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та учасників Революції Гідності, Захисників, Захисниць України  на 2021-2025 роки.

✅Варто відмітити, що вже вдруге із місцевого бюджету  виділяються кошти для придбання житла наших захисників.

- Мені не віриться! Все життя надіявся та розраховував на себе, а тут підтримка з боку влади. Я вірю, що перемога буде, і буде завдяки нашим захисникам та надійному тилу, такому як в нашій  Згурівській громаді, - говорить Юрій Юрійович.

🟨🟩🟦З турботою про кожного!
І це не просто слова, а конкретні дії.