У Київській обласній державній адміністрації презентували проєкт змін до символіки Київської області

Дата: 24.07.2023 16:08

Фото без описуУчасть у заході взяла заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжана Авраменко .

Розпочинаючи засідання, голова Київської ОДА Руслан Кравченко акцентував увагу учасників на необхідності внесення змін до символіки Київської області, у зв’язку з потребою в патріотичному регіональному символі.

Про актуальність внесення змін до символіки зауважив під час виступу виконуючий обов’язки голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський.

Безпосередньо самі зміни до символіки презентували присутнім представники геральдичного товариства проєкту символіки Київської області - заслужений художник України, доцент кафедри графіки видавничо-поліграфічного інституту НТУ «КПІ» Олексій Руденко та Валерій Тамазов, кандидат історичних наук, завідувач сектору генеалогічних та геральдичних досліджень відділу галузей історичної науки та електронних інформаційних ресурсів Інституту історії НАН України.

По завершенню представлення проєкту змін учасники заходу перейшли до його обговорення та висловлювання власних думок і пропозицій.