Готовність до опалювального сезону 2023/2024 становить – 87%

Дата: 19.07.2023 15:25

Фото без опису19 липня секретар ради Ігор ФЕНИК та головний спеціаліст сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради Тетяна КОВТУН взяли участь у нараді з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Броварського району до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року, яка проведена керівництвом Київської обласної військової адміністрації.

Основне питання, яке обговорювалось на нараді – підготовка до осінньо-зимового періоду 2023/2024 року.

Проведено реконструкцію системи теплопостачання центральної котельні, яка забезпечуватиме теплопостачанням підприємства, установи, організації смт Згурівки. Придбано 2 генератори для КП «Згурівський ККП» для котельні (88 кВт) та водонасосної станції (70кВт). Стан готовності до опалювального сезону 2023/2024 року становить 80%.

На 90% готові до опалювального сезону освітні заклади Згурівської громади.

Стан готовності медичних закладів громади до опалювального сезону становить - 95%.

Активно продовжується робота в даному напрямку.