Чисто не там, де постійно прибирають, а там, де не смітять

Дата: 20.07.2023 15:17

Фото без описуСпортивна інфраструктура Згурівської громади налічує 58 спортивних об'єктів: футбольні поля, спортивні та ігрові майданчики, спортивні зали закладів освіти, гімнастичні містечка.

Центральними ж спортивними спорудами є стадіон "Старт" та майданчик зі штучною травою Згурівської ДЮСШ, де проводять більшість спортивних заходів громади.

Працівниками спортивної школи проведено ремонт огорожі майданчика, штучного покриття. І спортмайданчик знову засяяв як новий.

Однак, прикро, що деякі наші жителі, відпочиваючи поряд, щодня залишають за собою сміття, гори шкаралупи соняшника, а поряд стоять урни.

Чисто не там, де постійно прибирають, а там, де не смітять. Згурівська територіальна громада - наш спільний дім і тут має бути комфортно, чисто й затишно усім.