Згурівська громада - серед переможців кампанії DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні»

Дата: 11.07.2023 15:45

Фото без опису430 громад взяли участь у проєкті, а переможцями стали 50 громад.

Авторами заявки на участь у проєкті стали заступник селищного голови Сніжана Авраменко та провідний спеціаліст з питань залучення інвестицій Антон Васильєв.

Результат наполегливої роботи - перемога в проєкті #DECIDE_Summer_Clubs_2023 «Ми вдома – ми в Україні», що спрямований на підтримку двох важливих реформ – освіти та децентралізації.

За підтримки проєкту DECIDE у територіальній громаді буде створено DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома – в Україні», літній клуб (відпочинок) для дітей.

Попереду – вибір локації, навчання педагогів, забезпечення обладнанням, низка організаційних моментів та, головне, старт роботи літнього дитячого клубу.

Дякуємо #DECIDE за унікальну можливість організувати змістовне дозвілля для наших дітей!

Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

Дякуємо ЗСУ !

Разом до Перемоги!