Обговорено робочий проєкт капітального ремонту ЦНАПу

Дата: 26.06.2023 09:54

Фото без описуВідбулася робоча зустріч представників департаменту архітектури та містобудування Київської обласної державної адміністрації, Національної Асамблеї осіб з інвалідністю, Спілки громадських організацій осіб з інвалідністю Києва із заступником селищного голови Сніжаною Авраменко, фаховими працівники Згурівської селищної ради.

Під час зустрічі було обговорено робочий проєкт «Капітальний ремонт адміністративної будівлі Згурівської селищної ради (ЦНАП) в смт Згурівка, вул. Українська, 55а Броварського району Київської області» та отримано рекомендації для забезпечення повною мірою безбар’єрності для осіб з обмеженими можливостями.

Безбар’єрність включає в себе і доступність для слабозорих людей та з людей із вадами слуху.

Надання якісних і доступних послуг населенню – це основна ціль проєкту.