Планові виїзди в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 28.06.2023 15:51

Фото без описуСьогодні, 28 червня, працівниками служби у справах дітей та сім‘ї Згурівської селищної ради та поліцейським офіцером громади Іваном Скопичем здійснено планові виїзди в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї внутрішньо переміщених осіб та проживають в селах: Красне, Усівка, Малий Крупіль.

Під час виїзду обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, забезпеченість дітей одягом, взуттям, продуктами харчування, належним чином облаштованим місцем для відпочинку.

Батькам було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання, виховання та розвитку, проведено бесіди щодо безпеки дітей на водоймах, безпечних канікул.

Одній сім’ї надано рекомендації щодо облаштування належних умов для утримання майбутньої новонародженої дитини, адже є великий ризик вилучення немовляти від матері, у зв’язку із не створенням умов для її проживання.