Активними лекціями-екскурсіями сьогодні розпочався #Lviv_Urban_Forum

Дата: 28.06.2023 14:41

Фото без описуУчасники зібралися з усієї України, а спікери - понад 30 українських і світових архітекторів та міських планувальників, зокрема: Шигеру Бан, японський архітектор і лауреат Прітцкерівської премії; Кіс Крістіансе, провідний світовий містопланувальник родом з Нідерландів; Стефан Беніш, засновник архітектурної студії Behnisch Architekten, відомої своїми інноваційними та сталими підходами до архітектури, автор проєкту Центру Шептицького УКУ у Львові; Інге Манка, старша наукова працівниця Інституту мистецтва і дизайну Віденського технологічного університету, дослідниця місць пам'яті; Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова 2015 – 2019 роках, Олег Дроздов, засновник Харківської школи архітектури та Drozdov Architects, а також Мартін Дюплантьє і Міхель Девінь з Франції та багато-багато інших.

Чудовий не тільки захід, але й розуміння того, що ми використовуємо вже ці підходи в нашій громаді: "Планування чутливих просторів" на прикладі площ та скверів Львова, в нас відображено в підході до відновлення нашого парку-пам'ятки загальнодержавного значення в Згурівці, проєкт багатофункціонального "Urban Camp" також у місті Львів як молодіжного центру та місця для внутрішньо переміщених осіб - в спільній праці та в реалізації подальших проєктах поліпшення нашого молодіжного центру та його осередків.

Нам не тільки є що запозичити, але є й про що іншим розповісти!