Дата: 22.06.2023 14:06

Фото без опису📝У Броварській районній військовій адміністрації відбулась колегія, яку провів начальник військової адміністрації Володимир Майбоженко .

📝Участь в колегії взяли селищний голова #Василь_Цвик, начальник відділу освіти #Сергій_Олійник, завідувач сектору з питань ЖКГ комунальної власності та розвитку інфраструктури #Тетяна_Мала, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи та цивільного захисту #Олег_Зленко.

На порядку денному три питання.

📎Про стан готовності захисних споруд цивільного стану на території Броварського району. Мова йшла про організацію їх роботи, безперешкодного цілодобового доступу громадян та створення належних умов для перебування людей у захисних спорудах.

📎Також розглядались питання підсумків проходження 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану та підготовка до опалювального сезону 2023/2024.

📝Було надано доручення провести обстеження всіх захисних споруд та найпростіших укриттів, укриттів у навчальних закладах та усунути недоліки у встановлені терміни.