Дата: 20.06.2023 16:28

Фото без опису✅20 червня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради.

📝Комісією розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, складений поліцейським сектору реагування патрульної поліції відділення поліцейської діяльності № 1 Броварського РУП ГУ НП в Київській області, передбачене частиною другою статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення правил торгівлі пивом та тютюновими виробами.
Санкція частини другої статті 156 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність  в розмірі від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 6 800 до 13 600 гривень.

✅Адміністративною комісією винесено постанову про закриття адміністративної справи в зв’язку з відсутністю в діях особи, яка притягається до адміністративної відповідальності події адміністративного правопорушення.