Дата: 20.06.2023 16:20

Фото без опису💯Посадові обов’язки дільничних офіцерів поліції дуже різноманітні  і вимоги до них – дуже високі
👮Щорічно 18 червня дільничні офіцери поліції України відзначають своє професійне свято. Це  «універсальні солдати», бо це ті поліцейські, від яких залежить формування рівня довіри населення до правоохоронної структури.
🟩🟨🟦Сьогодні селищний голова Василь Цвик, вітаючи винуватців професійного свята, побажав успіхів у службі, розуміння та підтримки рідних, добробуту, спокою та впевненості в завтрашньому дні, миру та якнайшвидшої перемоги.
📋За високий професіоналізм, наполегливість та ініціативність, активну громадську позицію, сумлінне виконання службових обов'язків і з нагоди Дня дільничного офіцера поліції Подякою Згурівської селищної ради нагороджена старший дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліцейської діяльності  №1 Броварського РУП ГУ НП в Київській області Шипко Любов Олександрівна.