Відбулося засідання регламентної комісії.

Дата: 15.06.2023 22:49

📘Відбулося засідання регламентної комісії

📘16 червня, під головуванням депутата селищної ради Євгена Чубука, відбулося засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції.

📘Участь у роботі комісії взяли члени комісії, депутати, секретар ради Ігор Феник, доповідачі – профільні фахівці ради.

📘У ході засідання депутати розглянули та погодили внесення на розгляд сесії проєктів рішень селищної ради:

🔹Про відкликання голови постійної комісії Згурівської селищної ради з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму та обрання нового голови комісії.

🔹Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Згурівської селищної ради.

📘З усіх розглянутих питань членами комісії прийняті відповідні висновки та пропозиції.