Дата: 13.06.2023 15:05

Фото без описуСьогодні, 13 червня, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Вдовіченко та староста Великокрупільського старостинського округу Оксана Бенедик, в режимі відеоконференції, взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Досвід функціонування інституту старост. Регіональний вимір: Вінницька, Житомирська, Київська, Черкаська, Чернігівська області» .

До участі було залучено широке коло зацікавлених сторін, зокрема, народних депутатів України, представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, вітчизняних і міжнародних неурядових організацій, науковців, експертів.

У рамках заходу проаналізовано практику застосування законодавства щодо створення старостинських округів, затвердження старост, організації їх роботи в територіальних громадах Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської та Чернігівської областей та обговорено проблеми і перспективи законодавчого регулювання питання функціонування старостатів.