Згурівська громада
Згурівська селищна рада Броварського району Київської області

Згурівська громада пишається вами!

Дата: 10.06.2023 15:36
Кількість переглядів: 118

Фото без описуДіти – наше майбутнє, надія і сподівання!

Незважаючи на воєнний стан, керівництво нашої громади всіляко підтримують молоде покоління, - покоління пріоритетності знань і швидких змін.

Громада має неймовірну кількість талановитих і здібних дітей! У нас є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді!

Ми дякуємо нашій молоді, за їх впевненість та жагу до кращого майбутнього!

Кожна дитина отримала грошову премію, вітальну листівку та подяку від Згурівського селищного голови Василя Цвика.

А це 73 учні із 1756 учнів закладів загальної середньої освіти, вихованці дошкільних, позашкільних навчальних закладів громади, переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад та конкурсів учнівської творчості, спортивних змагань.

Відповідно до програми «Обдарована дитина» на 2021-2025 роки на щорічну винагороду з бюджету Згурівської селищної територіальної громади було виділено 113 000 грн.

Переможцям обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад було виділено за ІІ місце та ІІІ місця 2500 та 1500 грн. відповідно.

Переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та Всеукраїнського конкурсу «МАН- Юніор Дослідник» за І та ІІ місця – 4000 та 2500 грн. відповідно.

Переможцям обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та Всеукраїнського конкурсу юних зоологів та тваринників за І місце передбачено 3000 грн, ІІ місце – 2500 грн. і за ІІІ місце 2000 грн.

За перемогу у заключному етапі вищезазначених конкурсів за І, ІІ, ІІІ місця – 4000, 3500 і 3000 грн. відповідно.

За перемогу у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» за І та ІІ місця учні отримали 2500 та 1500 грн. відповідно.

Переможець Міжнародного конкурсу з українознавства за І місце отримав 2500 грн.

Переможці ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських мистецьких та спортивних конкурсів (змагань) БДЮТ, ДЮСШ, музичної школи отримали за І, ІІ, ІІІ місця – 500, 400, 300 грн. відповідно.

Наша талановита, обдарована молодь:

КОВАЛЕНКО Владислава Сергіївна, вихованка гуртка «Художник» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласної виставки «Писанкове диво» (ІІІ місце);

ДУХНЕВИЧ Діана Дмитрівна, учениця 8 класу ОЗНЗ Згурівська ЗОШ І -ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури (ІІ місце);

ЦАХ Олександр Олександрович, учень 11 класу ОЗНЗ Згурівська ЗОШ І -ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з астрономії (ІІІ місце);

ЦАХ Поліна Валентинівна, учениця 6 класу ОЗНЗ Згурівська ЗОШ І -ІІІ ступенів, переможець Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості,

присвяченого пам’яті Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої» (І місце);

РИСКАЛЬ Анна Сергіївна, вихованка гуртка «Етніка» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент перемоги» (диплом І ступеня);

ГОМЕЛЯКА Ліза Олександрівна, вихованка гуртка «Чарівні прикраси» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент перемоги» (диплом І ступеня);

БОЙКО Ілона Євгеніївна, вихованка гуртка «Фітодизайн» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села» (ІІ місце);

БОГДАН Олексій Ігорович, вихованець гуртка «Художник» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласної виставки «Писанкове диво» (ІІІ місце);

НОРЕЦЬ Дарія Олександрівна, вихованка Згурівської музичної школи, переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

ПИСЬМЕННИЙ Денис Миколайович, вихованець Згурівської музичної школи, переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

РОГОВЧЕНКО Марія Олексіївна, вихованка Згурівської музичної школи,

переможець Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «Різдвяна Україна» (диплом ІІІ ступеня);

КОЗЮК Дарія Юріївна, вихованка Згурівської музичної школи, переможець Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «Різдвяна Україна» (диплом ІІІ ступеня);

ПРЯХІНА Анастасія Вячеславівна, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи, кандидат у майстри спорту, переможець всеукраїнських спортивних турнірів;

КИТРОЦЬКА Валерія Олександрівна, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи, кандидат у майстри спорту, переможець всеукраїнських спортивних турнірів;

ДОБРОВОЛЬСЬКА Марія Володимирівна, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіонка міжнародного турніру у Польщі, чемпіонка обласних турнірів;

РЕШЕТНІКОВ Андрій Олександрович, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи, срібний призер чемпіонату Київської області із дзюдо, призер обласних турнірів;

ГОЛОД Максим Станіславович, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи, бронзовий призер чемпіонату Київської області із дзюдо, призер обласних турнірів;

ПРЯХІНА Марія Вячеславівна, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи,

бронзова призерка чемпіонату Київської області із дзюдо, призерка обласних турнірів;

БЕЗРАДНІЙ Кіріл Олександрович, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіон обласних турнірів з дзюдо;

КОБЗАРЬ Владислав Ігорович, учень 11 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури (ІІ місце) та з англійської мови (ІІІ місце);

КОНЮШОК Оксана Ігорівна, учениця 8 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (ІІІ місце);

ПАЛІВОДА Анастасія Анатоліївна, учениця 9 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (ІІІ місце);

ДУДКА Вероніка Петрівна, учениця 10 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки (ІІІ місце);

СЕМЕНОВ Максим Юрійович, учень 10 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІІ місце);

ГОРБИК Софія Вікторівна, учениця 11 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІІ місце);

БАЛАН Максим Дмитрович, учень 8 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце)

та Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань» у категорії «Біологія» (ІІ місце);

КАЗМІРЧУК Вікторія Володимирівна, учениця 10 класу Згурівського ліцею,

переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

(ІІ місце) та Всеукраїнського конкурсу юних зоологів та тваринників (ІІІ місце);

ГАРКАВА Поліна Юріївна, учениця 10 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у секції «Психологія» (ІІ місце) та обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІ місце),;

ЦЮЦИК Богдан Ігорович, учень 5 класу Згурівського ліцею, переможець обласного та заключного загальнонаціонального етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце);

ЦЕЛУЙКО Тимофій Юрійович, учень 3 класу Згурівського ліцею, переможець обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце), вихованець Згурівської музичної школи, переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

ВАЖКИЙ Данило Русланович, учень 5 класу Згурівського ліцею, переможець Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань» у категорії «Я досліджую світ» (І місце), вихованець Згурівської музичної школи, переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» (диплом І ступеня);

ДІДИК Вікторія Олегівна, учениця 6 класу Згурівського ліцею, переможець Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань» у категорії «Біологія» (ІІ місце);

АНАТІЄНКО Альона Ігорівна, вихованець гуртка «Єдність» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (І місце);

КОНДРАТЕНКО Анастасія Леонідівна, вихованка гуртка «Майстриня» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір» у номінації «Етноколорит»;

ЯЩЕНКО Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Чарівні прикраси»

Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір» у номінації «Етноколорит»;

СМИК Інна Іванівна, вихованка гуртка «Майстриня» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» у номінації «Сюжетна композиція» (ІІІ місце);

ТЕСЛЕНКО Ярина Олександрівна, вихованка гуртка «Художник»

Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

у номінації «Новорічна композиція» (ІІІ місце);

РУХАЙЛО Ірина Алімівна, вихованка гуртка «Етніка» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села» (ІІ місце);

БАРАННИК Максим Сергійович, вихованець Згурівської музичної школи,

Переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, соло» (диплом І ступеня), у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

МАМІКОНЯН Арам Арташесович, вихованець Згурівської музичної школи,

переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

НАСТЕНКО Іван Віталійович, вихованець Згурівської музичної школи,

переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

РИСКАЛЬ Еріка Дмитрівна, вихованка Згурівської музичної школи, переможець Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «РіздвянУкраїна» (диплом ІІ ступеня);

ЩЕРБАК Вікторія Юріївна, вихованка Згурівської музичної школи,

переможець Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «Різдвяна Україна» (диплом ІІ ступеня);

МАСЕНКО Дарія Юріївна, вихованка Згурівської музичної школи,

переможець Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «Різдвяна Україна» (диплом ІІІ ступеня);

БЕРНАЦЬКИЙ Максим Іванович, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіон обласних турнірів з дзюдо;

ФЕДОРЧЕНКО Валерія В’ячеславівна, учениця 10 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (ІІІ місце);

НОСАРЄВА Анастасія Юріївна, учениця 9 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у секції «Мистецтвознавство» (ІІ місце);

СТРИГА Олександра Олександрівна, учениця 8 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (ІІ місце) та з хімії (ІІІ місце),

СУХЕНКО Сергій Олександрович, учень 8 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІІ місце);

МОРОЗ Анна Тарасівна, учениця 9 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможець обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (ІІ місце) та з історії (ІІІ місце);

ЧЕРЕДНЮК Матвій Віталійович, учень 10 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» (І місце);

РУДЕНКО Ярослав Сергійович, учень 8 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» (І місце),

БАЛАБА Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Чарівна палітра»

Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

у номінації «Образотворче мистецтво» (ІІІ місце),

ВАСИЛЕНКО Вікторія Євгеніївна, учениця 10 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок», переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (ІІІ місце),

ПРИХОДЬКО Вікторія Валентинівна, учениця 8 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок», переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце), вихованка гуртка «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір» у номінації «Сучасні саморобні іграшки» (ІІІ місце) та переможець обласної виставки «Писанкове диво» (ІІІ місце);

ШЕВЕЛЬ Вікторія Леонідівна, учениця 11 класу Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок», переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІІ місце),;

ХРИСТОС Вікторія Іванівна, вихованка гуртка «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості, переможець обласної виставки «Писанкове диво» (ІІІ місце);

КОРЕТНЮК Марина Олегівна, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи, бронзова призерка чемпіонату Київської області із дзюдо, призерка обласних турнірів, призерка міжнародного турніру у Польщі;

КИСІЛЬ Олександр Олександрович, учень 9 класу Жуківської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце);

СВАТКІВСЬКИЙ Тимофій Володимирович, учень 7 класу Жуківської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» (ІІ місце), переможець Всеукраїнського поетичного конкурсу "Білий голуб" ( ІІ місце);

НІМЧЕНКО Софія Олексіївна, учениця 10 класу Войтівського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок», переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (ІІІ місце);

БІЛЯВСЬКИЙ Кирило Віталійович, учень 8 класу класу Войтівського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок», переможець Всеукраїнського конкурсу «МАН – Юніор Дослідник» у номінації «Технік Юніор» (І місце);

ГУРИН Юлія Василівна, учениця 10 класу класу Войтівського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок», переможець Всеукраїнського конкурсу «МАН – Юніор Дослідник» у номінації «Технік Юніор» (ІІ місце);

СТЕПАНЕЦЬ Лідія Станіславівна, вихованка Згурівської музичної школи,

переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

СТЕПАНЕЦЬ Микола Станіславович, вихованець Згурівської музичної школи,

переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

БІЛОКРИНИЦЬКА Мар’яна Сергіївна, учениця 9 класу Усівської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

у номінації «Література» (ІІ місце);

РЯБЧУК Яна Олегівна, вихованка Згурівської музичної школи, переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок»

у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

КОБИЛ Аліна Олександрівна, учениця 7 класу Турівської гімназії, переможець обласного конкурсу «Топоніміка й історія освіти рідного краю» (І місце) та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення» (ІІІ місце);

ГУРАЛЕВИЧ Катерина Андріївна, учениця 6 класу Турівської гімназії, переможець обласного конкурсу «Топоніміка й історія освіти рідного краю» (ІІІ місце);

НЕЗГОДА Поліна Євгеніївна, учениця 9 класу Аркадіївської гімназії, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» (ІІ місце);

ЛИХАЦЬКА Марія Олександрівна, учениця 9 класу Аркадіївської гімназії, переможець Міжнародного конкурсу з українознавства (І місце), Всеукраїнського конкурсу «МАН – Юніор Дослідник» у номінації «Технік Юніор» (ІІ місце) та Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (І місце);

ПИЛИПЕНКО Владислав Вадимович, вихованець Згурівської музичної школи, переможець Міжнародного онлайн-конкурсу інструментального виконавства «Алея зірок» у номінації «Гітара, оркестр» (диплом ІІ ступеня);

ВОСКРЕКАСЕНКО Іван Олексійович, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи, срібний призер міжнародного турніру у Польщі, призер обласних турнірів із дзюдо.

Нам є ким пишатися!

Саме так, разом, ми досягнемо успіху, саме так ми вкотре доводимо, що ми непереможні! Все буде Україна!

#Діти_наше_майбутнє #Згурівська_громада



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь