Засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

Дата: 08.06.2023 13:37

Фото без описуСьогодні, 8 червня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжана Авраменко, відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Комісія детально розглянула заяву та пакет документів, наданий внутрішньо переміщеною особою, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. За результатами роботи комісії прийняте відповідне рішення.