Засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради

Дата: 25.05.2023 12:52

Фото без описуСьогодні, 25 травня, під головуванням секретаря ради Ігоря Феника відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради.

Під час засідання розглянуто питання про взяття на квартирний облік внутрішньо переміщеної особи з числа учасників бойових дій та особи, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

Відповідно до Житлового Кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Україні, комісією вирішено рекомендувати виконавчому комітету селищної ради взяти на квартирний облік вказаних осіб.