Згурівщина вітає учнів-лауреатів XVI шкільного конкурсу учнівської творчості «Весна музична»

Дата: 27.05.2023 16:19

Фото без опису26 травня 2023 року в актовій залі Згурівського ліцею відбувся заключний концерт – фінал XVI шкільного конкурсу учнівської творчості «Весна музична».

На конкурсі були представлені молодша, середня та старша вікові категорії у наступних номінаціях:

«Фортепіано: соло та ансамблі»: взяли участь 32 учні викладачів Олени Ткачук, Лесі Мазуркевич, Надії Жалдак, Олександра Мандрики, Марини Мандрики;

«Гітара-соло та оркестр» - взяли участь 18 учнів викладача Костянтина Жалдака;

«Баян, сопілка - соло та ансамбль» - 3 учні викладача Олександра Мандрики;

у номінації «Сольний спів» - 22 учні викладачів Лесі Мазуркевич, Галини Коваленко, Юлії Киші;

у номінації «Хоровий спів» - 18 учнів викладача Галини Коваленко, в номінації «Власна музична композиція» - 3 учні викладача Маргарити Жалдак.

Найкращі номери, що отримали найвищі бали, були продемонстровані батькам та гостям концертного заходу.