30 травня відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради

Дата: 30.05.2023 15:52

Фото без описуКомісією розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, складений поліцейським офіцером громади відділення поліції №2 Броварського РУП ГУ НП в Київській області, передбачене частиною першою статті 179 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за перебування на робочому місці в стані алкогольного сп'яніння.

Санкція частини першої статті 179 КУпАП передбачає накладення штрафу в розмірі від 3-х до 5-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 51 до 85 гривень.

Адміністративною комісією винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.