Згурівщина в жалобі: громада попрощалася з Героєм

Дата: 04.05.2023 13:09

Фото без описуЦьогорічний травень обпалений війною… Наш український травень зі смертями, безмежним горем, нестерпним материнським болем, дитячим розпачем, скаліченими долями дружин!

Війна триває, забирає життя захисників нашої Батьківщини. Бо війна ще ніде й ніколи не збудувала, не народила, не створила прекрасного!

Підступна й безжальна війна!

Сьогодні Згурівська громада попрощалась з Бармашовим Іваном Володимировичем. Жорстоко обірване молоде життя!!!

Рятуючи родину від смертельної небезпеки, він переїхав з Бердянська в нашу громаду, село Середівку. А сам став на захист України. 27 квітня Іван загинув, віддано і гідно боронячи рідну землю поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.

На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України як Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини.

Та добрий, світлий спомин про мужнього Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Івана.

На жаль свобода дається українському народу дуже дорогою ціною - ціною життя таких молодих людей...

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого знайде спокій в Царстві Господньому.

Вічна і світла пам'ять тобі, Герою!