Відкритий Чемпіонат Згурівської ТГ з міні-футболу серед аматорів

Дата: 30.04.2023 15:57

Фото без описуЗгурівська громада завжди вирізнялася серед інших громад, адже люди, які проживають та працюють тут - "легкі на підйом", підримують будь-яку ідею і завжди готові її реалізувати.

Саме так, за ініціативи депутата селищної ради Купрія Володимира Володимировича та за підтримки селищного голови Василя Цвика і відбулась активна організація «Відкритого Чемпіонату Згурівської ТГ з міні-футболу серед аматорів»

14 січня 2023 року стартував 1 тур 1 кола, учасниками якого були 7 команд, а саме:

- ФК «НОВА» - с. Нова Оржиця

- ФК «Кристал» - с. Мала Березанка

- ФК «Згурівка» - смт. Згурівка

- ФК «Садовод» - с. Нова Олександрівка

- ФК «Лідер» - смт. Згурівка

- ФК «АС» - с. Аркадіїівка-Середівка

- ФК «Центр» - смт. Згурівка

Впродовж трьох місяців, кожної суботи, команди змагалися одна з одною. Чого тільки не було, і сміх, і гріх, і цезура ну це ж футбол - тут слова з пісні не викинеш.

За весь період чемпіонату було забито 347 голів.

Та вже сьогодні відбулась довгоочікувана подія, нагородження переможців чемпіонату, а також розіграш «Кубок 4-х» серед найсильніших команд.

Перед початком нагородження призерів та переможців, була оголошена хвилина мовчання за загиблим гравцем команди ФК «Кристал» Віктором Терещенком, який загинув у Бахмуті, захищаючи Україну.

До вітального слова був запрошений завідувач сектору молоді і спорту Олександр Івченко.

Першим відзначили одного особливого учасника, який більше за всіх чекав перемоги - це Андрусик Артем, який забив найбільшу кількість голів і став кращим бомбардиром 2023 року.

І нарешті, переможцями «Відкритого чемпіонату Згурівської ТГ з міні-футболу серед аматорів 2023 року» стала команда «Нова» (Нова Оржиця), срібним призером - "Кристал" (Мала Березанка), бронза - "Садовод" (Нова Олександрівка)

Вітаємо переможців!

Результати Кубку 4-х:

1 місце - «Нова»

2 місце - «Згурівка»

3 місце - «Кристал»

Дякуємо вам, наші призери, за високі досягнення у спорті за вагомий особисти внесок у розвиток футболу для нашої громади!