Відкритість урядування в умовах воєнного стану

Дата: 14.04.2023 14:25

Фото без описуВідкритість урядування в умовах воєнного стану обговорили на засіданні фахової мережі з питань відкритого урядування, що було організоване Асоціацією міст України.

У ході заходу виступив провідний спеціаліст з питань залучення інвестицій Антон Васильєв, який поділився досвідом комунікації з громадськістю, зокрема, під час впровадження проєкту "Молодіжний простір Згурівщини", що був успішно реалізований завдяки підтримці селищного голови Цвик Василь

Інна Скляр, експертка з питань відкритого урядування Асоціації міст України, модераторка заходу, підбиваючи підсумки наради, зазначила про важливість розвитку відкритого врядування в органах місцевого самоврядування.

Захід відбувся у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в межах Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).