Про надання допомоги учасникам бойових дій та членам сімей загиблих у межах Київської обласної цільової програми "Турбота"

Дата: 12.04.2023 12:55

Фото без описуНа виконання Київської обласної цільової програми «Турбота» на 2021-2025 роки розроблено Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги учасникам: АТО, ООС, заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників та членам сімей Героїв Небесної Сотні у 2023 році.

Грошова допомога за цим Порядком надається особам, місце проживання (фактичне місце проживання - для внутрішньо переміщених осіб), яких зареєстровано на території Київської області та які відносяться до таких категорій:

ветерани війни, які належать до осіб з інвалідністю І,ІІ і ІІІ групи внаслідок війни відповідно до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

сім’ї осіб, які загинули ( померли) під час участі в АТО/ ООС, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини, та сім’ї Героїв Небесної Сотні;

діти, один з батьків яких загинув ( помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;

діти – сироти, діти позбавлені батьківського піклування, один з батьків яких загинув ( помер) під час участі в захисті Батьківщини чи в бойових діях, смерть якого пов’язана із захистом Батьківщини;

діти Героїв Небесної Сотні;

ветерани війни, які брали участь у захисті Батьківщини, для розгляду питання про відшкодування витрат на придбання дороговартісних лікарських препаратів та засобів для лікування травми, або захворювання, які отримані або загострилися у зв’язку з участю АТО/ООС, заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

Для отримання консультації звертатися за телефоном: 04570-5-15-42.

Документи подавати до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної ради, кабінет 103, приміщення адмінбудинку (смт Згурівка, вул.Українська, 19)