Селищний голова Василь Цвик вручив Подяку Броварської районної військової адміністрації в.о.директора КНП "Згурівська лікарня" Олекусандру Зіборовуу.

Дата: 03.04.2023 12:25

Фото без описуСелищний голова Василь Цвик вручив Подяку Броварської районної військової адміністрації, за підписом Володимира Майбоженка, виконувачу обов'язків директора КНП "Згурівська лікарня" ЗІБОРОВУ Олександру Івановичу.

Нагорода вручена з нагоди річниці визволення Київщини від російських окупантів, за активну громадянську позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку волонтерського руху та активну участь у наданні гуманітарної допомоги соціально незахищеним верствам населення Броварського району і військовослужбовцям Збройних Сил України.