Щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів

Дата: 27.03.2023 11:25

Фото без описуСьогодні, під керівництвом Сніжани Авраменко, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів селищної ради. Участь у засіданні взяли секретар ради Ігор Феник та керуюча справами (секретар) виконкому Ольга Вдовіченко.

Під час наради керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

Обговорювались питання функціонування закладів освіти, благоустрій територій, проведення масових заходів в умовах воєнного стану. Крім того, увагу було акцентовано на питаннях соціального захисту, надання адміністративних послуг тощо.

По завершенню наради надані відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.